Ελλάδα

Κύπελλο Ελλάδας: Καθυστέρηση στην έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου στο ΑΕΚ - Άρης

Προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι ΑΕΚ - Άρης στο ΟΑΚΑ για τα ημιτελικά στο Κύπελλο Ελλάδας. Το παιχνίδι ξεκίνησε σχεδόν 40 λεπτά μετά τη λήξη του ημιχρόνου.

Πρόκειται για τον πρώτο ημιτελικό ΑΕΚ - Άρης για το κύπελλο Ελλάδας, με το σκορ στο ημίχρονο να είναι 1-1 με γκολ του Μάνταλου και του Γκάμα με αμφισβητούμενο πέναλτι.

Οι διαιτητές καθυστέρησαν να επιστρέψουν για το δεύτερο ημίχρονο, περίπου 40 λεπτά μετά την προγραμματισμένη έναρξη του.

Σύμφωνα με πληροφορίες, έχει υπήρξε ένταση και επεισόδιο στα αποδυτήρια. Ο διαιτητής, αν και έλεγε ότι δε θα ξεκινήσει το παιχνίδι, επέστρεψε κάτω από έντονες αποδοκιμασίες, 40 λεπτά μετά τη λήξη του ημιχρόνου.